Svátek má: Doubravka

Zprávy

Velikost textu:

Fox: Vláda Bidena? Zbytečné války, masivní imigrace a moc korporací!

Fox: Vláda Bidena? Zbytečné války, masivní imigrace a moc korporací!

Ve svém komentáři k volbě Joe Bidena americká televize Fox News nešetřila kritikou a katastrofickou předpovědí.

Joe Biden, budoucí prezident USA
27. listopadu 2020 - 10:16

Soudě podle druhu lidí, které Joe Biden plánuje zaujmout na klíčových pozicích ve své administrativě, je jeho politický program přesným opakem Donalda Trumpa, uvedla Fox News.

Televizní kanál tedy předpovídá obrovský nárůst nelegálního přistěhovalectví, omezení práv občanů na sebeobranu, nové války na Středním východě a shovívavost v Číně.

Jaký je toho všeho obrázek? Vypadá to jako opak, zrcadlový obraz programu, o který se Donald Trump usiloval v roce 2016. Tento program byl tak populární, že s ním byl Trump zvolen. Přes jeho naprostý nedostatek politických zkušeností. Přišel obecně zvenčí a trochu otravoval lidi, ale přesto byl zvolen, protože tento program byl populární. A zůstává populární, uvedla televize.


„Ale zdá se, že Biden pro nás připravuje opak. Více dárků našemu hlavnímu rivalovi na světě - čínské vládě; více nesmyslnějších válek na Středním východě, které nepodporuje nikdo mimo hranice Washingtonu; kolosální nárůst nelegálního přistěhovalectví spolu s obrovským poklesem amerických mezd, což je vždy nevyhnutelným výsledkem. Když zaplavíte trh levnou pracovní silou, práce zlevní. Tomu se říká nabídka a poptávka, géniové. Ale je jim to jedno,“ poznamenala Fox News.

A samozřejmě řízený chaos a nestabilita doma - pumpují to už mnoho měsíců. Méně Američanů schopných chránit sebe a své rodiny tváří v tvář chaosu, který vytvořili. A především - to je stále určující prvek - větší korporátní kontrola nad našimi životy. To je cíl a leitmotiv. Doufejme, že se mýlíme, ale dnes to vypadá, že nás čeká přesně to, varovala televize.

„Pokud si myslíte, že federální vláda je nyní mocná, v některých případech až příliš silná, počkejte, až plně spojí své síly s velkým byznysem. Vypadá to, že se to děje. Otázkou je, kolik lidí hlasujících pro tuto osobu vědělo, že hlasují pro za toto? Asi ne tolik,“ dodala Fox News.

(kou, prvnizpravy.cz, foxnews, foto: arch.)